In verband met de corona-maatregelen delen we dit jaar geen corsages uit aan de geslaagde leerlingen bij de diploma-uitreikingen. Om zoals gebruikelijk toch iets feestelijks aan de uitreiking bij te dragen, krijgen zij namens ons een roos overhandigd bij hun diploma.
Het is voor iedereen een bijzonder schooljaar geweest, ook voor de Oudervereniging Cambium – Buys Ballot. Een deel van onze overleggen zijn online gedaan en een deel corona-proof op school. Met de voorgenomen opening van de scholen na de zomervakantie hopen ook wij volgend schooljaar de reguliere draad weer op te pakken.
Dit schooljaar hebben we, samen met school, zeer constructief overleg gehad met de gemeente. Dit heeft geleid tot plaatsing van verkeersdrempels en extra 30-km markeringen in de straat in het begin van het schooljaar en een leuk project bij het Technasium. We kunnen dit schooljaar afsluiten met de mededeling dat er voor de school een stopverbod wordt ingevoerd in de straat. Daarnaast loopt er nog een traject om iets te doen aan de ontsluiting van de school aan de achterzijde, waarover later meer. Naast deze maatregelen blijft natuurlijk het gedrag van ouders bij halen en brengen met de auto ook een zeer belangrijk punt voor de verkeersveiligheid. Als iedereen zijn verantwoordelijkheid neemt, kunnen onze kinderen veilig de school bereiken en verlaten.
Om al het personeel te bedanken voor hun inzet tijdens de corona-crisis, krijgen ook zijn in de laatste week van het schooljaar een prachtige roos met bedankkaartje namens de Oudervereniging.
Wij wensen iedereen een goede en vooral gezonde vakantie!